Kaş ekimi hakkında

Kaş ekimi ve saç ekimi

Eğer saç köklerinde dokusal açıdan sorun yoksa, dikilen saç kökleri sorunsuz çıkması gerekir Steril ortamda yapılan cerrahi müdahalelerde bu tarz sorunların çıkma ihtimali oldukça düşüktür. Yapılan araştırmalara göre saç kökleri ekildikten sonra %95 civarı sağlıklı oranda çıkmaya başlar. Saçı ektikten sonra tüm işlem burada bitmiyor. Saç köküne hafif yön vermek ve ne tarafa doğru bakacağını ayarlamak gereklidir. Eğer bu yapılmazsa, rastgele ekilen çimlere benzeyecektir. Saçların aynı hizada ve aynı yönde yer alıyor olması, hastanın da hoşuna gitmesini sağlayacaktır. Bu sebeple estetik anlamdan önemli olduğunu bilmelisiniz. Fiziksel görünümünüzde iyileşmeler yapmak için emek verilerek operasyonun tamamlanması şarttır. Antalya’da saç ekimi ve kaş ekimi tedavileri uyguluyoruz!..

antalya kaş ekimiKaş ekimi hakkında!

Gerek kaş, gerekse sakal bölgesinde ekim yapmak için uzmanlık gerekmektedir. Çok iyi sonuçlar almak için bu gereklidir. Bu yüzden sektörde bu tip uygulamaları defalarca yapmış hekimleri tercih etmek gerekmektedir. Bu fazlasıyla önemli bir kriterdir. Diğer özellikleri ise kliniğin sağlık koşulları, sağlık bakanlığı onaylı olması, acil müdahaleler için yoğun bakım ünitesi, konaklama tesisleri, yurtdışından geliyorsanız ulaşım, yeme, içme gibi ayrıntılara dikkat etmenizi öneriyoruz. Saç ekimini pek çok kişi yapabilir. Fakat uzman ellerden çıkarsa bu çalışma verdiğiniz paraya değecek bir yatırım yapmış olursunuz.

Saç ekimi operasyonu hakkında!

Operasyonel saç ekimi konusunda ekim işleminin birkaç saat sürebileceğini bilmelisiniz. Acı hissetme konusunda rahat olmalısınız. Ağrısız bir operasyondur. Ama aşırı ağrı yerine hafif küçük sancılar oluşabileceğini bilmelisiniz. Ağrı kesici kullanarak kısa sürede bu acıyı da dindirebileceksiniz. FUE tekniği ile enseden alınan kökler bir miktar ağrı yapabilir fakat, kısa sürede bu durum tersine dönerek, alışma evresine geçtiğiniz zaman rahatlayacağınızı göreceksiniz. Saç dökülmesini gidermek için çeşitli losyonlar gibi alternatifler yerine, tam çözüm arayışı içerisinde olan bireyler için biz fue yöntemini öneriyoruz. FUT yönteminde ise bir miktar kesik ve ağrı oluşabilir. Fue, daha modern ve daha fazla tercih edilen bir tekniktir.